به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قزوین، داراب بیرنوندی در جلسۀ مجمع عمومی صورت‌های مالی سال 1397 این شرکت و در تشریح اهم اقدامات صورت گرفته در شهرهای استان گفت: پیاده‌سازی سیستم GIS در شهر آبیک، اصلاح شبکه به میزان 16 کیلومتر، ممیزی مصارف ارگان‌های دولتی، چاپ و توزیع بروشور ترویج روش‌های صرفه جویی در مصرف آب برای مشترکین خانگی به تعداد یکصد هزار نسخه، نصب فلومتر در خروجی مخازن، نصب فلومتر در چاه‌ها و تکمیل کل چاه‌ها، اصلاح شبکۀ آب به‌طول 16 کیلومتر، تعویض کنتورهای خراب 12 هزار و 931 فقره، اصلاح انشعاب آب شش هزار و 57 فقره، استمرار ارائۀ خدمت در دفاتر پیشخوان دولت، استقرار میز خدمت حضوری در نواحی مشترکین با توجه به دستور العمل‌های ابلاغی، استمرار خدمات غیرحضوری در میز خدمت غیرحضوری(پورتال شرکت ) و پیگیری استقرار CRM در شرکت از جمله این اقدامات بود.

بیرانوندی گفت: در بخش تعهدات و عملکرد توسعه تأسیسات و شبکه فاضلاب طی سال گذشته، بالغ بر 45 کیلومتر شبکۀ جمع‌آوری و نیز سه کیلومتر خطوط انتقال فاضلاب خانگی توسعه یافت.

وی افزود: در همین راستا تصفیه‌خانۀ محمود آباد نمونه نیز با ظرفیت تصفیۀ 7300 مترمکعب فاضلاب در شبانه روز مورد بهره‌برداری قرار گرفت و در شهر آبیک نیز تصفیه خانۀ فاضلاب اصلی شهر  در دست ساخت است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان قزوین در ادامۀ واگذاری  هشت هزار و 59 مورد انشعاب آب و نیز 9 هزار و 916 مورد انشعاب فاضلاب را از دیگر اقدامات صورت گرفته طی سال گذشته در این خصوص بیان کرد.

وی تعهدات و عملکرد توسعه و تکمیل تأسیسات آب را شامل 18 کیلومتر احداث و توسعه شبکه، 17 کیلومتر اصلاح و بازسازی شبکه، 9 کیلومتر خطوط انتقال و آبرسانی، حجم 15 هزار مترمکعب مخازن در دست ساخت، حفر 19 حلقه چاه و تجهیز 9 حلقه چاه برشمرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مجمع عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قزوین با حضور 100 درصدی سهامداران از طریق ویدئو کنفرانس و با ریاست مسعود خشایی معاون برنامه‌ریزی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با دستور کار استماع عملکرد شرکت، تکالیف مجمع و تصویب صورت‌های مالی سال 1397 برگزار شد.

انتهای پیام/